Lietuva yra puiki kaimo turizmo kryptis, siūlanti daugybę pramogų, kuriomis galima pažinti kaimo vietoves ir kultūrinį paveldą. Daugybė Lietuvos miškų, ežerų, upių ir kopų suteikia daugybę galimybių poilsiui gamtoje. Vasaros mėnesiais lankytojai gali žvejoti ir maudytis daugybėje šalies upių, ežerų ir vandens telkinių arba užsiimti tokia veikla kaip plaukimas baidarėmis, kanojomis, važinėjimas dviračiais ir jodinėjimas žirgais. Šalyje taip pat yra keletas geriausių Europoje pėsčiųjų takų, kuriais einant atsiveria įspūdingi kraštovaizdžiai ir neįtikėtini vaizdai.
Ieškantiems kultūrinių įspūdžių, Lietuvos miestuose, miesteliuose ir kaimuose yra daugybė muziejų ir galerijų. Lankytojai gali tyrinėti archeologines vietas, aplankyti istorines bažnyčias ir paminklus, taip pat susipažinti su turtinga šalies liaudies kultūra. Lietuvoje taip pat yra nemažai UNESCO pasaulio paveldo objektų, įskaitant Vilniaus senamiestį ir Kernavės archeologinę vietovę.
Lietuva taip pat turi ką pasiūlyti, kai kalbama apie maistą ir gėrimus. Šalies restoranai siūlo daugybę skanių patiekalų – nuo sočių tradicinių patiekalų, tokių kaip cepelinai, iki modernios įvairių kraštų virtuvės. Mėgstantiems saldumynus, Lietuvoje gaminami vieni geriausių Europoje tortai ir pyragaičiai, o vietinis alus ir degtinė taip pat labai populiarūs.
Dėl savo gražių kraštovaizdžių, žavios kultūros ir gardžios virtuvės Lietuva yra ideali vieta tiems, kurie nori pažinti Europos kaimo paveldą. Nesvarbu, ar ieškote nuotykių gamtoje, ar kultūros pažinimo, Lietuva turi ką pasiūlyti kiekvienam. Tad kodėl gi nesuplanavus kelionės jau šiandien? Nenusivilsite.